Przejdź do treści

O firmie

Firma „JAR-MET” powstała w 1991 roku. W pierwszych latach działalności zajmowaliśmy się jedynie produkcją opryskiwaczy.

Dynamiczny rozwój firmy w połowie lat dziewięćdziesiątych spowodował, iż stopniowo wdrażaliśmy do produkcji również inne maszyny rolnicze. W chwili obecnej w naszej ofercie handlowej, oprócz pełnej gamy opryskiwaczy polowych znajdują się również:

Nasza strategia działania jest prosta i skuteczna. Polega ona na umiejętności dostosowania produktu do potrzeb i oczekiwań coraz bardziej wymagającego odbiorcy. Trwałość, funkcjonalność i estetyka wyrobów to atuty klasujące „JAR-MET” w czołówce polskich producentów maszyn rolniczych.

Aby poprawić standard wyposażenia oraz wykonania swoich wyrobów „JAR-MET” od kilku lat współpracuje z renomowanymi firmami włoskimi („ARAG”, „UDOR”).

Dzięki nowoczesnym obrabiarkom oraz robotom spawalniczym,zapewniającym powtarzalność produkcji, maszyny pod marką „JAR-MET” cechują się wysoką jakością i niezawodnością.

Dysponujemy własną lakiernia proszkową, dzięki czemu nasze wyroby posiadają wysokiej jakości powłokę malarską odporną na korozję, co podnosi trwałość i estetykę.

Naszym odbiorcom gwarantujemy atrakcyjne i elastyczne warunki współpracy, w wyniku czego posiadamy kilkadziesiąt punktów sprzedaży w kraju oraz za granicą.

PLN Złoty polski
EUR Euro